५ दिनसम्म घरभित्र फसेकी यी महिलालाइ बचाए हुलाकिले, उनी कसरि फसिन र हुलाकिले के गरे?

यो सामाग्री सेयर गर्नुहोस

एजेन्सी। अमेरिकाकी ५४ वर्षकी एक महिलाको ज्यान घरबाहिर राखिएको लेटरबक्सले बचाएको छ । उनको घरमा चिठी छोड्न आउने हुलाकीले समझदारी देखाएपछि उनको ज्यान बचेको हो । ती महिला आफ्नो घरको बाथटबमा ५ दिनदेखि कैदी बनेर फसिरहेकी थिइन् । नुहाउने क्रममा उनी त्यो सानो टबमा फसेकी थिइन् । उनको ज्यान तब बच्यो जब उनको घरमा चिठी छोड्न आएका हुलाकीले समझदारी देखाए ।

अमेरिकाको मिशिगनमा बस्ने महिला एलिसन गिब्सन मोटी छिन् । एलिसन सधैंझैं १५ अक्टोबरका दिन पनि आफ्नो बाथटबमा नुहाउन गइन् । उनी त्यही बाथटबमा बसेर नुहाइरहेकी थिइन् । नुहाइसकेपछि उनले बाहिर निस्कनको लागि त्यहाँ भित्तामा लगाइएको फलामको ह्याण्डिल समात्न खोज्दा थाहा भयो कि उनी त आफ्नो शरीर चलाउन पनि नमिल्ने गरी फसिसकेकी थिइन् ।

अरु बेला उनी त्यही पछाडि भित्तामा लगाइएको ह्याण्डल समातेर बाहिर निस्किन्थिन् । यस्तो तब हुन्थ्यो जब उनी सुतेर नुहाउँथिन् तर यसपटक उनले बसेर नुहाउने गल्ती गरिन् । यही क्रममा उनी यति नराम्रोसँग फसिन् कि उनलाई घुम्न पनि नमिल्ने भयो । महिलाको हालत तब खराब भयो जब उनले सम्झिन् कि उनले फोन त अर्को कोठामा छोडेर आएकी छिन् । घरमा एक्लै बस्ने भएका कारण कसैबाट सहयोगको आशा पनि थिएन । त्यसपछि उनले छिमेकका मानिसहरुलाई बोलाउन निकै चिच्याइन् तर कसैसम्म आवाज पुगेन।

महिला न त्यहाँबाट निस्कन सकिरहेकी थिइन् न कसैसँग सम्पर्क गर्न सकिरहेकी थिइन् । बाथरुम घरको पछाडिपट्टी थियो यसकारण कोहीसम्म उनको आवाज पनि पुग्न सकिरहेको थिएन । यस्तोमा उनी बाहिर निस्कनु निकै मुस्किल थियो ।

उनी त्यहीँ फसेको ५ दिना १९ अक्टोबरका दिन हुलाकी चिठी लिएर उनको घर पुगेपछि उनको ज्यान बच्यो । हुलाकी घरमा पुग्दा घरको लेटरबक्स भरिएको देखेपछि उनलाई शंका भयो । किनकि घर भित्रबाट बन्द थियो तर लेटरबक्सका चिठी निकालिएका थिएनन् । शंका लागेपछि हुलाकीले छिमेकीलाई यसबारे बताए । छिमेकीहरु जम्मा भएपछि केही घरको पछाडि गए र महिलालाई बोलाए ।

यो पनि पढ्ने कि? युवराजको जन्म र अनिष्टको आशंका:- दिपेन्द्रको जन्म हुनासाथ राजा महेन्द्रले के के गरेका थिए त?

एलिसनले पनि उनीहरुलाई आफ्नो हालत बताएर मद्दत मागिन् । त्यसपछि छिमेकीले प्रहरीमा खबर गरे । पुलिस आएपछि उनीहरु झ्यालको बाटो एलिसनको घरभित्र गए र उनको ज्यान बचाए । एलिसनका अनुसार ५ दिन निकै कष्टसाथ बिते । उनले केही खान पाइनन् । जब चिसो लाग्थ्यो उनी तातो पानीले नुहाउँथिन् र तिर्खा लाग्दा चिसो पानी पिउँथिन् । उनलाई चार दिन अस्पतालमा राखेपछि पूरै ठिक भएर घर पठाइयो ।

यो सामाग्री सेयर गर्नुहोस

अपडेट छुट्यो कि!

रजनीकान्त र अक्षय कुमार अभिनित फिल्म २.० को कमाई कति भयो होला? चीनमा पनि हुँदै छ प्रदर्शनको तयारी

December 17, 2018 Taja Khawar 0

यो सामाग्री सेयर गर्नुहोसFacebook0TwitterGoogle+Pinterest00sharesमुम्बई– सुपरस्टार रजनीकान्त र अक्षय कुमारको फिल्म २.० ले ७ सय करोड रुपैयाँको व्यापार गरेको छ। भारतीय सञ्चारमाध्यमका अनुसार बलिउडकै सर्वाधिक महंगो […Read More]

महायज्ञ उद्घाटन गर्दै अध्यक्ष प्रचण्ड, भन्छन अर्को पटक चुनावमा आउँदा धुलोमैलो नहोस्

December 16, 2018 Taja Khawar 0

यो सामाग्री सेयर गर्नुहोसFacebook61TwitterGoogle+Pinterest061sharesमहायज्ञको उद्घाटन गर्दै प्रचण्डले भने : अर्को चुनावमा आउँदा धुलोमैलो नहोस भरतपुर : सत्तारुढ दल नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ले […Read More]

आफ्नै एक बर्सिया छोरी र आफ्नै श्रीमतीको हत्या गरी खोलामा शव फाल्ने अपराधी पक्राउ…

December 16, 2018 Taja Khawar 0

यो सामाग्री सेयर गर्नुहोसFacebook248TwitterGoogle+Pinterest0248sharesहरि हुमागाईं, मकवानपुर – हेटौंडा १९ नेवारपानीमा श्रीमती र एक वर्षकी छोरीको हत्या गर्ने एकजनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । बेवारिसे अवस्थामा […Read More]

यसकारणले गर्दा नाकबाट रगत बगिरह्यो, तर प्रस्तोताले रोकेनन् आफ्नो काम, यस्तो छ हेर्नुहोस

December 14, 2018 Taja Khawar 0

यो सामाग्री सेयर गर्नुहोसFacebook111TwitterGoogle+Pinterest0111sharesप्रस्तोताको नाकबाट रगत तिब्र गतिमा बग्दा समेत टिभिको लाइभ रोकिएन ! [कारण थाहा पाँउदा चकित] एसपीओ टीभीको ट्वीटर ह्याण्डलबाट एउटा भिडियो शेयर […Read More]

नुवाकोटबाट आयो अति नै दुखद खवर, गाडी दुर्घटना हुदा मृत्यु हुनेको संख्या ३० भन्दा धेरै 😥

December 14, 2018 Taja Khawar 0

यो सामाग्री सेयर गर्नुहोसFacebook608TwitterGoogle+Pinterest0608sharesध्याङफेदी सिसिफुबाट फर्किएको गाडी दुर्घटना, ३० जना भन्दा बढीको मृत्यु भएको अशंका ! काठमाडौं । नुवाकोटको ध्याङफेदी सिसिफुबाट वडा नम्बर ७ सिम्टाङ […Read More]

बिदेशबाट फर्किनेको लागि लोन पाउन अब एयरपोर्टमै पाइन्छ फर्म, तरिका सहित हेर्नुहोस केके गर्नु पर्छ?

December 14, 2018 Taja Khawar 0

यो सामाग्री सेयर गर्नुहोसFacebook353TwitterGoogle+Pinterest0353sharesविदेशबाट फर्केका युवाहरुले धमाधम सरल कर्जाको लागि आवेदन दिँदै, आवश्यक कागजात र नियमहरु के-के छन् ? काठमाडौँ – विदेशबाट फर्किएका युवालाई स्वरोजगार […Read More]

रास्ट्रपतिको कार्यालयबाट पक्राउ परिन यी फोटो पत्रकार, यस्तो छ उनी पक्राउ पर्नुको कारण

December 13, 2018 Taja Khawar 0

यो सामाग्री सेयर गर्नुहोसFacebook504TwitterGoogle+Pinterest0504sharesफोटो खिच्दै गर्दा पत्रकार वर्षा शाह राष्ट्रपति कार्यालयबाट पक्राउ फोटो पत्रकार वर्षा शाहलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । राष्ट्रपति कार्यालय सितलनिवास अगाडि […Read More]

मिस वर्ल्डबाट नेपाललाइ चिनाएकी शृङ्खलाले मध्यराती टेकिन नेपाली भूमिमा, उनी आउदा उर्लियो जनसागर,

December 13, 2018 Taja Khawar 0

यो सामाग्री सेयर गर्नुहोसFacebook632TwitterGoogle+Pinterest0632sharesविश्व सुन्दरी प्रतियोगितामा सहभागिता जनाएर श्रृखंलाले मध्यरातमा नेपाली भूमि टेक्दा उर्लियो जनसागर, सारा नेपालीलाई दिइन् धन्यवादमिस नेपाल श्रृखंला खतिवडा नेपाल फर्किएकी छन् […Read More]

फिल्मबाट चर्चित हुन नसकेकी यी नायिका एउटै गितको भिडियोले बनायो हिट, कुन गित होला? हेर्नुहोस भिडियो

December 13, 2018 Taja Khawar 1

यो सामाग्री सेयर गर्नुहोसFacebook340TwitterGoogle+Pinterest0340sharesफिल्ममा छाउन नसकेकी नायिका जो एकै गितको भिडियोले रातारात चम्किइन् काठमाडाै‌ । हिजो आज एउटै गीतले बजार पिटेको छ त्यो हो कुलेन्द्र विश्वकर्मा […Read More]

पाथीभरा माताको तपाईं पनि दर्शन गर्नुहोस, इलामको बरबोटेमा पाथिभरा दर्शन गर्नेको यस्तो भिड देखियो

December 12, 2018 Taja Khawar 0

यो सामाग्री सेयर गर्नुहोसFacebook1.4kTwitterGoogle+Pinterest01.4ksharesविनाय तिम्सीना, इलाम । इलाम, धार्मिक स्थलले भरिभराउ जिल्लाको रुपमा चिनिन्छ । पूर्वी नेपालमा विषेश गरी तप्लेजुङमा पाथिभरा दर्शन गर्न देश विदेशबाट […Read More]

Be the first to comment

Leave a Reply