चर्चित नायिका रेखा थापाले ताम्राकारलाई किन दिइन बधाई? रहस्य यस्तो छ हेर्नुहोस किन होला?

यो सामाग्री सेयर गर्नुहोस

नेपाली चलचित्र जगतमा एक चम्किलो अनि सफल नायिका हुन रेखा थापा । उनले अभिनय गरेका चलचित्र नेपाली बक्स अफिसमै धमाका मचाउन सफल भए । ‘मालिका’ चलचित्र आउने लक्ष्मी पुजाकै अवसरमा नेपालभर तथा विश्वका अन्य राष्ट्रहरुमापनि प्रर्दशन गरिने छ ।

सुन्दर अनि सफल नायिका रेखा थापाले ओएस नेपालका जापान प्रमुख , सुदुरपश्चिमेली समाज जापानका प्रवक्ता समेत रहेका एच.बी ताम्राकारलाई बधाई तथा सुभकामना दिएकी छन् ।

उनले सामाजिक संञ्जालमा लेख्दै भनिन् , ‘ विश्वकै ७ लाख विधार्थीको साझा संस्था सिसाका अध्यक्ष तथा अष्ट्रेलियाका प्रधानमन्त्रीका सल्हाकार टिमका ज़िम्मेवार सदस्य विजय सापकोटाका प्रेस सल्लाहाकारमा युवा पत्रकार तथा जापानको टोकियो बाटै विश्व भरका मान्छेहरुको माझमा लाईभ कार्यक्रम मार्फत प्रस्तुत हुने सुदुरपश्चिमको मेरो प्यारो भाई एच.बी ताम्राकार पुन: दोस्रो कार्यकालकालागि नियुक्त हुनु भएको खबरले गर्व बनाएको छ । सफल कार्यकालकालागि हार्दिक शुभकामना ।”

ताम्राकार को हुन् ?
पुर्बी एसिया बिसेष गरि जापानका मेरा गतिबिधि हरु बारे उपयुक्त सल्लाह र सहयोगको लागि ताम्राकारलाई प्रेस सल्लाहकारमा पुन: दोस्रो कार्यकालकालागि राखेको सापकोटाले जानकारी दिएका छन ।

“नेपालबाट बाहिर भएपछी आफु क्रियाशील देशमा आफुलाई स्थापित गर्नु र आफ्नो अनुभव लाइ अन्तरास्टियकरण गर्नु हामि सबै को कर्तब्य हो, साथै अन्तरदेशीय संजाल मार्फत नेपालीहरु जोडिनु र नेपाल को हितमा काम गर्नु सबैको जिम्मेवारी पनि हो,सोहि जिम्मेवारी अन्तरगत मैले ताम्राकार ज्यु लाइ नियुक्त गरेको हु”सापकोटाले भन्नू भयो।

ताम्राकार विश्वमै चर्चित एक नेपाली अनलाईन पोर्टल ओएस नेपालका जापान संयोजक तथा सिनियर बोर्ड मेम्बर हुन । सुदुरपश्चिमेली समाज जापानका वर्तमान प्रवक्ता समेत रहेका ताम्राकार ओएस नेपाल बाट प्रसारित लाईभ कार्यक्रम ‘ ओएस नेपाल विग अपरेशनका’ प्रमुखपनि हुन् ।

हाल जापानमा बस्दै आएका ताम्राकार चर्चित पत्रकार प्रेम बानियाँले नेत्रित्व गरेको ‘ जय स्वाभिमान समुह’ का संस्थापक सदस्यपनि हुन् । सुदुरपश्चिमको कंञ्चनपूरमा जन्मिएका ताम्राकारले प्लस टु को पश्चिममै पुरा गरेका थिए । स्नातक तह पुरा गर्न काठमाण्डौ छिरे । तिन वर्षें योजना पुरापनि गरे ।भारत , चिन र जापानको यात्रा गरिसकेका ताम्राकार आक्रामक पत्रकारका रुपमा चिनिन्छन । हाल जापानमै कार्यरत छन् ।

यो सामाग्री सेयर गर्नुहोस

अपडेट छुट्यो कि!

रजनीकान्त र अक्षय कुमार अभिनित फिल्म २.० को कमाई कति भयो होला? चीनमा पनि हुँदै छ प्रदर्शनको तयारी

December 17, 2018 Taja Khawar 0

यो सामाग्री सेयर गर्नुहोसFacebook0TwitterGoogle+Pinterest00sharesमुम्बई– सुपरस्टार रजनीकान्त र अक्षय कुमारको फिल्म २.० ले ७ सय करोड रुपैयाँको व्यापार गरेको छ। भारतीय सञ्चारमाध्यमका अनुसार बलिउडकै सर्वाधिक महंगो […Read More]

महायज्ञ उद्घाटन गर्दै अध्यक्ष प्रचण्ड, भन्छन अर्को पटक चुनावमा आउँदा धुलोमैलो नहोस्

December 16, 2018 Taja Khawar 0

यो सामाग्री सेयर गर्नुहोसFacebook61TwitterGoogle+Pinterest061sharesमहायज्ञको उद्घाटन गर्दै प्रचण्डले भने : अर्को चुनावमा आउँदा धुलोमैलो नहोस भरतपुर : सत्तारुढ दल नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ले […Read More]

आफ्नै एक बर्सिया छोरी र आफ्नै श्रीमतीको हत्या गरी खोलामा शव फाल्ने अपराधी पक्राउ…

December 16, 2018 Taja Khawar 0

यो सामाग्री सेयर गर्नुहोसFacebook248TwitterGoogle+Pinterest0248sharesहरि हुमागाईं, मकवानपुर – हेटौंडा १९ नेवारपानीमा श्रीमती र एक वर्षकी छोरीको हत्या गर्ने एकजनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । बेवारिसे अवस्थामा […Read More]

यसकारणले गर्दा नाकबाट रगत बगिरह्यो, तर प्रस्तोताले रोकेनन् आफ्नो काम, यस्तो छ हेर्नुहोस

December 14, 2018 Taja Khawar 0

यो सामाग्री सेयर गर्नुहोसFacebook111TwitterGoogle+Pinterest0111sharesप्रस्तोताको नाकबाट रगत तिब्र गतिमा बग्दा समेत टिभिको लाइभ रोकिएन ! [कारण थाहा पाँउदा चकित] एसपीओ टीभीको ट्वीटर ह्याण्डलबाट एउटा भिडियो शेयर […Read More]

नुवाकोटबाट आयो अति नै दुखद खवर, गाडी दुर्घटना हुदा मृत्यु हुनेको संख्या ३० भन्दा धेरै 😥

December 14, 2018 Taja Khawar 0

यो सामाग्री सेयर गर्नुहोसFacebook608TwitterGoogle+Pinterest0608sharesध्याङफेदी सिसिफुबाट फर्किएको गाडी दुर्घटना, ३० जना भन्दा बढीको मृत्यु भएको अशंका ! काठमाडौं । नुवाकोटको ध्याङफेदी सिसिफुबाट वडा नम्बर ७ सिम्टाङ […Read More]

बिदेशबाट फर्किनेको लागि लोन पाउन अब एयरपोर्टमै पाइन्छ फर्म, तरिका सहित हेर्नुहोस केके गर्नु पर्छ?

December 14, 2018 Taja Khawar 0

यो सामाग्री सेयर गर्नुहोसFacebook353TwitterGoogle+Pinterest0353sharesविदेशबाट फर्केका युवाहरुले धमाधम सरल कर्जाको लागि आवेदन दिँदै, आवश्यक कागजात र नियमहरु के-के छन् ? काठमाडौँ – विदेशबाट फर्किएका युवालाई स्वरोजगार […Read More]

रास्ट्रपतिको कार्यालयबाट पक्राउ परिन यी फोटो पत्रकार, यस्तो छ उनी पक्राउ पर्नुको कारण

December 13, 2018 Taja Khawar 0

यो सामाग्री सेयर गर्नुहोसFacebook504TwitterGoogle+Pinterest0504sharesफोटो खिच्दै गर्दा पत्रकार वर्षा शाह राष्ट्रपति कार्यालयबाट पक्राउ फोटो पत्रकार वर्षा शाहलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । राष्ट्रपति कार्यालय सितलनिवास अगाडि […Read More]

मिस वर्ल्डबाट नेपाललाइ चिनाएकी शृङ्खलाले मध्यराती टेकिन नेपाली भूमिमा, उनी आउदा उर्लियो जनसागर,

December 13, 2018 Taja Khawar 0

यो सामाग्री सेयर गर्नुहोसFacebook632TwitterGoogle+Pinterest0632sharesविश्व सुन्दरी प्रतियोगितामा सहभागिता जनाएर श्रृखंलाले मध्यरातमा नेपाली भूमि टेक्दा उर्लियो जनसागर, सारा नेपालीलाई दिइन् धन्यवादमिस नेपाल श्रृखंला खतिवडा नेपाल फर्किएकी छन् […Read More]

फिल्मबाट चर्चित हुन नसकेकी यी नायिका एउटै गितको भिडियोले बनायो हिट, कुन गित होला? हेर्नुहोस भिडियो

December 13, 2018 Taja Khawar 1

यो सामाग्री सेयर गर्नुहोसFacebook340TwitterGoogle+Pinterest0340sharesफिल्ममा छाउन नसकेकी नायिका जो एकै गितको भिडियोले रातारात चम्किइन् काठमाडाै‌ । हिजो आज एउटै गीतले बजार पिटेको छ त्यो हो कुलेन्द्र विश्वकर्मा […Read More]

पाथीभरा माताको तपाईं पनि दर्शन गर्नुहोस, इलामको बरबोटेमा पाथिभरा दर्शन गर्नेको यस्तो भिड देखियो

December 12, 2018 Taja Khawar 0

यो सामाग्री सेयर गर्नुहोसFacebook1.4kTwitterGoogle+Pinterest01.4ksharesविनाय तिम्सीना, इलाम । इलाम, धार्मिक स्थलले भरिभराउ जिल्लाको रुपमा चिनिन्छ । पूर्वी नेपालमा विषेश गरी तप्लेजुङमा पाथिभरा दर्शन गर्न देश विदेशबाट […Read More]

Be the first to comment

Leave a Reply