रुपन्देहीमा गो ली चल्यो, एक जनाको ज्यान गयो

यो सामाग्री सेयर गर्नुहोस

रुपन्देहीमा आइतवार गो ली चलेको छ । गो ली लागेर एक जनाको ज्यान गएको छ । रुपन्देहीको रोहिणी गाउँपालिका ३ बकुण्डपुरमा आइतबार दिउँसो अज्ञात समूहको गो ली लागेर ओमसटिया ४ का महेन्द्र कुर्मीको ज्यान गएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीले जानकारी दिएको छ । गो ली कसले र किन चलायो भन्ने खुल्न नसकेको प्रहरीले जनाएको छ । तर, स्थानीयले भने कुर्मी बैंकबाट रकम निकालेर आउँदै गर्दा बाइकमा आएको अज्ञात समूहले गो ली हा नेको दाबी गरेका छन् । उनीहरुले कुर्मीसँग भएको रकम पनि लु टेको स्थानीयको बताएका छन् ।

यो पनि समाचार, प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेपाली कांग्रेसले बाँकेमा जागरण अभियानका क्रममा कांग्रेस कार्यकर्तामाथि भएको आ क्रमणको घ टनालाई लिएर प्रतिनिधिसभाको बैठक अवरुद्ध गरेको छ । प्रतिनिधिसभाको आइतबारको बैठकमा घ टनाबारे गृहमन्त्रीको जवाफ चित्तबुझ्दो नआएको भन्दै कांग्रेस सांसदहरुले संसद बैठक अवरुद्ध गरेका हुन् । प्रमुख सचेतक बालकृष्ण खाँडले नेकपा नेताकै निर्देशनमा जागरण कार्यक्रम विथोल्नका लागि आ क्रमण गराईएको आरोप लगाए ।

गृहमन्त्री रामबहादुर थापा बादलले बाँके घ टनालाई सरकारले गम्भीर रुपमा लिएको उल्लेख गर्दै दोषीलाई का रवाही गर्ने प्रतिवद्धता जनाए । उनले घ टनामा संलग्न निर्मल खत्री, रोशन सिंह ठकुरी र लोक बहादुर शाहीलाई २८ गते राती नै निय न्त्रणमा लिईएको र संलग्न अन्यको खोजी भइरहेको जानकारी पनि संसदलाई दिए ।

गृहमन्त्रीको जवाफमा प्रतिप्रश्न गर्दै कांग्रेस सांसद दिलेन्द्र प्रसाद बडूले सत्तारुढ दलका वडा अध्यक्ष सुमन मल्लको घ टनामा प्रमुख भुमिका रहेको दाबी गर्दै सरकारले नै घट नालाई राजनीतिकरण गरेको आरोप लगाए । कांग्रेस सचेतक पुष्पा भुसाल गौतमले बाँके घट नालाई सामान्य रुपमा लिन नसकिने भन्दै घट नाका दोषीलाई का र्वाही नगरेसम्म सदन चल्न नदिने बताइन ।

यो सामाग्री सेयर गर्नुहोस

अपडेट छुट्यो कि!

MCC -यो भिडियो हेर्नुहोस र MCC को बारेमा सरल तरिकाले बुझ्नुहोस अनि सेयर गर्न नभुल्नुहोला

January 16, 2020 Taja Khawar 0

अमेरिका र नेपालबीच सन् २०१७ मा भएको ५० करोड डलर अनुदान सहायतासम्बन्धी मिलेनियम च्यालेन्ज कोअपरेशन (एमसीसी) अन्तर्गतको सम्झौता भएको थियो। उक्त सम्झौता संसद्बाट अनुमोदन गरिनुपर्ने […Read More]

हिजो बमले ब्लास्ट गरिएको ललिता निवासको जग्गा विप्लवको कब्जामा-कसरी र कसको नाममा निजीकरण गरियो हेर्नुहोस

January 16, 2020 Taja Khawar 0

काठमाडौं। प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारको ललिता निवासको सरकारी जग्गा व्यक्तिका नाममा सारिएको प्रकरणमा मुछिएका ‘जग्गा दलाल’ शोभकान्त ढकालको नागार्जुन १ नर्सरी चोकस्थित घरमा बम विस्फोट गराएको […Read More]

अहिलेको अत्यन्तै रमाइलो गित “आउ है सांँझमा माछापुच्छ्रे रोधिघर” सार्बजनिक हेर्नुहोस यो रमाइलो गित

January 11, 2020 Taja Khawar 0

चर्चित गायिका शान्ती श्री परियार र सुमधुर स्वरका धनी गायक सञ्जय वर्देवाको सुमधुर आवाज रहेको लोकदोहोरी कोसेली बोहोरा म्युजिक प्राली मार्फत सार्बजनिक भएको छ। शान्ती […Read More]

नयाँ नेपालमा गैरकानुनी कामको विरोध गर्ने युवकलाई समातेर ट्रिपरको टायरमुनि हालेर मारियो

January 11, 2020 Taja Khawar 0

काठमाडौं। दक्षिण भारती फिल्ममा देखिने खतरनाक गुण्डागर्दीको शैलीमा नेपालमै अपराध भएको छ । धनुषाको मिथिला नगरपालिका ५ श्रीपुरमा अवैध बालुवा उत्खननको विरोध गर्ने एक युवकलाई […Read More]

Be the first to comment

Leave a Reply